Hotel West-End

****
7 Rue Clement Marot, Paris, 75008, Frankrijk
Boek online nu. Vanaf EUR292.
Onze medewerkers zijn live beschikbaar, bel alstublieft
Bekijk alle foto's in de galerij

Boek online nu
Vanaf EUR292

nachten
1 Kamer Met 2 Volwassenen Zoekcriteria wijzigen
Bekijk prijzen
Kamer
Kamer
Gratis wifi
Huisdieren toegestaan
Parkeren beschikbaar
Deze pagina e-mailen

Hotel West-End is een 4-sterren hotel gunstig gelegen in Parijs. De gasten kunnen gebruik maken van roomservice. Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.

Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen. Het hele terrein van het hotel is rolstoeltoegankelijk. Wij kunnen voor u een daarvoor gekwalificeerde kinderopvang regelen (mogelijk tegen betaling).

Voor de veiligheid en uw eigen gemoedsrust, is elke kamer voorzien van een kluis.

Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.

Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling). Niet-roken in de gehele accommodatie. De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte).

Bekijk meer »

Vragen & Antwoorden

Hotel West-End Hotel Services en Faciliteiten

WiFi gratis
Toegang voor huisdieren‎
Parkeren beschikbaar
Koffiemachine
Koffie-/theezetapparaat
Waterkoker
Rookvrije kamers
Airconditioning
Roomservice
Familiekamers
Huisdieren toegestaan
Tillen
Bagageopslag
Kluis
Fax/kopiëren
Geluidsdichte kamers
Faciliteiten voor mindervalide gasten
Strijkservice
Roken is niet toegestaan in het gehele pand
Bordspellen/puzzels
Pendeldienst (tegen betaling)
Conciërgeservice
Rolstoeltoegankelijk
Onderste wastafel in de badkamer
Noodsnoer in de badkamer
Fruit
Voerbakken voor huisdieren
Huisdiermand
Contantloos betalen mogelijk
Brandblussers
EHBO-doos beschikbaar
Contactloos in- en uitchecken
Factuur verstrekt
Rookmelders
Het pand wordt schoongemaakt door professionele schoonmaakbedrijven
Sleuteltoegang
Eten kan worden bezorgd bij gastenverblijven
CCTV buiten het pand
Beveiligingsalarm

Begeleide kinderopvang/activiteiten
Televisie in gemeenschappelijke ruimtes
Receptie (beperkte openingstijden)
Luchthavenvervoer - ophalen (toeslag)
Luchthavenvervoer - afzetten (toeslag)
Internettoegang
Schoonmaak op aanvraag
Wijn release evenementen
Overdekte parkeerplaats
Garage
Grootverpakking voor toiletartikelen
Toegankelijke shuttle
Toegankelijke pendeldienst naar treinstation

 

Beoordelingen

De recensies voor dit hotel zijn alleen in het Engels. Klik hier om te bekijken >>
Klik hier om uw mening te geven >>

Hotel West-End Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel West-End?
Gasten kunnen inchecken vanaf 15:00. Uitchecken is mogelijk tot 12:00.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel West-End?
Paris, France (LBG-Le Bourget) ligt op 8.24 mi van de accommodatie.
Wordt er roomservice aangeboden?
De gasten kunnen gebruik maken van roomservice.
Is de receptie 24 uur per dag geopend?
Onze behulpzame 24-uurs receptie staat voor u klaar om u te helpen met al uw vragen.
Is er een conciërge beschikbaar bij Hotel West-End?
Een vriendelijke en behulpzame conciërge staat altijd klaar om u te helpen bij eventuele vragen.
Is Hotel West-End rolstoeltoegankelijk?
Het hele terrein van het hotel is rolstoeltoegankelijk.
Biedt Hotel West-End oppasdiensten aan?
Wij kunnen voor u een daarvoor gekwalificeerde kinderopvang regelen (mogelijk tegen betaling).
Hebben hotelkamers kluizen?
Voor de veiligheid en uw eigen gemoedsrust, is elke kamer voorzien van een kluis.
Biedt Hotel West-End gratis wifi aan?
Gratis internettoegang in alle openbare ruimtes.
Zijn er wasservices beschikbaar?
Een wasserij is aanwezig (mogelijk tegen bijkomende betaling).
Is roken toegestaan op het terrein?
Niet-roken in de gehele accommodatie.
Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel West-End?
De accommodatie laat honden en katten toe in de kamers (mogelijk een limiet hieraan, gelet op hun grootte).

Hotel West-End op de kaart

📍 Hotel West-End
Klik om met de kaart te interageren

 

Bekijk alle foto's in de galerij
Beoordelingen
...Beautiful clean hotel. The employees was always friendly and accommodating. Free upgrade when we arrived was a big plus. Gorgeous spacious room with amazing balcony...
Totale Hotelscore: 9.7
(van 10) Gebaseerd op 3 stemmen
Klik hier om uw mening te geven

De omgeving

    Luchthavens in de buurt van Hotel West-End

    • Paris, France (LBG-Le Bourget) - 8.24 mi
    • Paris, France (ORY-Orly) - 9.78 mi
    • Toussus-le-Noble, France (TNF) - 11.88 mi
    • Paris, France (CDG-Charles de Gaulle) - 14.30 mi
    • Pontoise, France (POX-Cormeilles) - 20.15 mi
    • Paris, France (BVA-Beauvais) - 41.90 mi

    Musea

    • Palais de la Decouverte - 0.34 mi
    • Modern Art Museum - 0.37 mi
    • City Museum of Modern Art (Musee d'Art Moderne de la Ville de Paris) - 0.41 mi
    • Musee National des Arts Asiatiques - Guimet - 0.48 mi
    • Musee du quai Brnaly - 0.49 mi

Hotels in de buurt van Hotel West-End

Located in the chic 8th district in central Paris, this 19th-century style hotel offers elegant guest rooms overlooking a flowery interior patio. It features a ...
Hotel Claridge in Paris is an elegant friendly four-star property right in Paris’s Golden Triangle close to the famous Champs-Élysées. This beautiful ...
This hotel is in a 19th-century mansion located just 1312 feet from the Champs Elysees. It offers a courtyard, free Wi-Fi and a sauna and hammam. All rooms at ...
Hotel Plaza Athénée - Dorchester Collection graces the prestigious Avenue Montaigne, nestled in the heart of Paris' Golden Triangle. This prime location, ...